MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 10493190
nr 1049 3190
Karmstol
Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 augusti 2016
kl 18:20:36
100 kr
250 kr
300 kr
Den Gustavianska stilen